Mūsu process

ZĪMĒŠANA

Sākumā katra ideja tiek uzskicēta uz papīra, vēlāk zīmējums tiek rūpīgi uzlabots līdz vēlamajam jeb perfektajam rezultātam..

RASĒŠANA

Katra ideja, pirms to nodod galdnieka rokās, tiek rūpīgi rasēta, ņemot vēra gan topošās konstrukcijas drošību, gan rotaļlietas lietošanas ērtumu. Katrai rotaļlietas detaļai ir jābūt tīkamai pieskārienam, kā arī jānodrošina tās absolūta kvalitāte un izturība.

GALDNIECĪBA

Galdnieks, izmantojot dotos rasējumus, katram darbam pievērš milzum lielu atbildību un rūpību. Katra klucīša, katras mazās detaļas un katras koka ripiņas izgatavošana, prasa lielu pacietību un meistarību.

GLEZNOŠANA

Kad mākslinieces rokās nonāk galdnieka izgatavotais darbs, tas kļūst par mākslas darbu. Gan māksliniecei, gleznojot katru detaļu ar smalku otiņu, gan krāsotājam, krāsojot klucīšus ar kvalitatīvāmkrāsām, katrai mūsu rotaļlietai tiek piešķirta oriģinalitāte un unikalitāte.

vairāk kā 20 gadu garumā...

Uzņēmuma Pirmssākumi

Uzņēmuma pirmssākumi meklējami post-padomju Latvijā, kad bērnu attīstošās rotaļlietas bija deficīts. Divi jauni mediķi, domājot par savu pirmdzimto, secināja, ka neviens veikals savos plauktos nepiedāvā to, kas nepieciešams smalkās pirkstu muskulatūras attīstībai vai citas nepieciešamas preces.

Apzinoties šo problēmu tika radīts uzņēmums Domiņa – ar domu par Latvijas bērniem, kuru rotaļu kastēs iztrūks tik nepieciešamās preces. Jau pašā iesākumā bija skaidrs – kvalitāte un roku darbs ir atslēga. Tādēļ arī šodien, vairāk kā 25 gadus vēlāk, katra rotaļlieta tiek radīta un apstrādāta ar rokām, lai vienreiz iegādāta, tā kalpotu vairākām paaudzēm. Ar gadiem uzņēmums ir audzis – rotaļlietas tiek radītas un pilnveidotas vairs ne vien ar ārzemju literatūras palīdzību, bet gan sadarbojoties ar valsts vadošajiem psihologiem, pedagogiem un alternatīvās izglītības lietpratējiem, lai katra mantiņa būtu lieliski piemērota atbilstošā vecuma bērnam. Lielu ieguldījumu veikušI arī vecāki pastāstot, kā mantiņa iedzīvojusies ģimenē un kā bērns reaģē. Šo sadarbību mēs vērtējam ļoti augstu.Tā pat mūsu mantiņas biežI sastopamas, ne vien latvijas bērnu dārzos un attīstības iestādēs, bet arī ārzemju skolās.

ipasnieki Ramona un Modris